ND Medya Logo
E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret dünyasındaki varlığınızı güçlendirmek için yanınızdayız. Müşterilerinizi online ortamda etkilemek ve markanızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için özel olarak tasarlanmış E-Ticaret siteleri oluşturuyoruz.

Tasarımlarımız modern, şık ve kullanıcı dostu özelliklere sahip. Sizden gelen ihtiyaçları dinleyerek, özel çözümler sunuyoruz. E-Ticaret sitenizin içerik yönetimi, ödeme sistemleri, sipariş yönetimi, envanter kontrolü, raporlama ve analiz gibi tüm işlevlerini kontrol edebilmenizi sağlayan bir yönetim paneli de sağlıyoruz.

Güvenliğiniz bizim önceliğimiz. E-Ticaret sitenizin korunması için en son teknolojileri kullanarak, müşteri bilgilerinin ve ödeme işlemlerinin güvenliğini sağlıyoruz. Siz sadece işinizi yapın, gerisini bize bırakın.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. E-Ticaret sitenizle ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda, hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilecek bir destek ekibimiz bulunmaktadır. Ayrıca, sürekli gelişen dijital dünyada değişiklikleri yakından takip ederek, sitenizi güncel tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Markanızı online alanda yükseltmek istiyorsanız, bize ulaşın! E-Ticaret sitenizi oluşturma sürecinde size yol göstereceğiz ve sitenizi müşterileriniz için etkileyici ve kullanıcı dostu hale getireceğiz.

BİZE ULAŞIN

Haftaiçi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
telefon ve mail kanalı ile bize ulaşabilirsiniz.


ADRES
Kavacık Mah. Özkan Sokak. Varışlı Plaza No: 2 Kat:5 BEYKOZ / İSTANBUL

TELEFON
+90 216 288 02 80

E-POSTA
info@ndmedya.com

İLETİŞİM FORMU Taleplerinizi günün her saati iletişim formundan iletebilirsiniz.